VIDEO | Au murit la datorie: cei doi polițiști accidentați la Sîngerei au pierdut lupta la spital

Doi polițiști din nordul țării au fost loviți în plin de o mașină în timp ce documentau o contravenție. Tragedia s-a produs în după amiaza zilei de marți, în satul Grigorăuca din raionul Sîngerei. Victimele au decedat la spital, în pofida eforturilor medicilor de a le salva viața, notează NordInfo.md.  Victimele accidentului sunt Mihail Chiriac, care … Continuă lectura VIDEO | Au murit la datorie: cei doi polițiști accidentați la Sîngerei au pierdut lupta la spital